Szukającym fachowej i rzetelnej firmy remontowej z czystym sumieniem polecam firmę MXB . Długo zajeło mi znalezienie prawdziwego fachowca -dzisiaj ciężko o takiego . Fachowe doradztwo , wysoka jakość wykonanych prac , materiały po niższych cenach ,ceny przyzwoite . Serdecznie Polecam!

Joanna
Potwierdzona przez Remontuj.pl

“Firma MXB to przykład prawdziwego fachowca , rewelacyjnie wyremontowali mi salon i zawsze służyli dobrą radą,m.in. w doborze materiałów.Ogólnie remont wykonany szybko ,staranie i solidnie co w końcowym efekcie daje znakomite rezultaty. Serdecznie polecam.”

Rafał
Potwierdzona przez Remontuj.pl

“Firma Mxb wykonała u mnie wykończenie całego mieszkania Wszelkie prace wykonane solidnie ,czysto na najwyższym poziomie. Szczerze POLECAM !!! PRAWDZIWY PROFESJONALISTA !!! “

Karolina
Potwierdzona przez Remontuj.pl

“Jestem zadowolony z wykonanej usługi. Praca przebiegła bardzo szybko i sprawnie . Wszystko zgodnie z telefonicznymi ustaleniami. Nie było “niespodzianek” w cenie usługi. Cena robocizny na przyzwoitym poziomie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Firma posiada swój transport, nie było problemu z zakupem materiałów. Rozliczenie za materiały na podstawie faktury – bez zbędnego naciągania. Jestem zadowolony. Polecam.”

Grzegorz
Potwierdzona przez Remontuj.pl

Twoja opinia jest ważna !

Napisz do nas poprzez formularz, a twoja opinia na pewno pojawi się u nas na portalu.
hands-coffee-cup-apple