Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji sanitarnych, będących zespołem instalacji budowlanych wewnątrz i na zewnątrz budynku w obrębie takich mediów jak woda, powietrze i gaz. Jest to ważny element usług budowlanych, przynoszący wiele korzyści zarówno naszym klientom, jak i środowisku, w którym żyjemy. Swoje usługi wykonujemy na terenie Gdańska i okolic. Działamy wszechstronnie zajmując się instalacją produktów oraz ich serwisowaniem.

Instalacje sanitarne – nasza oferta

Na nasze usługi składają się instalacje elektryczne, gaz oraz usługi hydrauliczne. Posiadamy niezbędne uprawnienia, umożliwiające nam wykonywanie tego typu usług. Ponadto zapewniamy naszym Klientom szeroki asortyment wysokiej klasy produktów. Gwarantujemy fachowe, rzetelne wykonanie oraz doświadczenie, a także profesjonalne doradztwo, niezależne od tego czy instalacje będą wykonywane w Państwa domu, mieszkaniu czy też budynku użytku publicznego. Zawsze można liczyć na naszą pomoc!

Instalacje sanitarne MXB Gdańsk

Działanie MXB z zakresu instalacji sanitarnych

Nasze działania z zakresu instalacji sanitarnych opierają się na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, które przekładają się na bezawaryjność produktów oraz ich wysoką wydolność w działaniu.

Oferowane przez naszą firmę instalacje sanitarne pozwalają na komfort oraz niezawodne zapewnianie źródła zimnej i ciepłej wodny, a także wielu innych wygód. Ponadto jest to idealny sposób na zmniejszenie zużycia energii, obniżenie kosztów rachunków za media oraz przyczynienie się do rozwoju bezpiecznego i przyjaznego środowisku rozwiązania. Ponadto mieszkania posiadające instalacje są dużo bardziej atrakcyjne dla najemców. Zapraszamy osoby zamieszkujące Gdańsk i okolice do kontaktu.